small 1

PATIENT
INFO

RECOMMENDED
VACCINATIONS

PATIENT
PORTAL

KONTAKT


PEDIATRA

Dr Hanna Lesicka jest lekarzem z 35-letnim stażem. Dyplom lekarza medycyny uzyskała w Akademii Medycznej w Warszawie w 1983 roku. Staż odbyła w Szpitalu Miejskim w Grójcu. Tam też uzyskała specjalizację z Położnictwa i Ginekologii. Specjalizację II stopnia ukończyła w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Dr Lesicka kocha dzieci i dobrze czuje się wśród nich. Z tego powodu po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych postanowiła podjąć pracę w pediatrii. Po nostryfikacji polskiego dyplomu lekarza medycyny odbyła wymagane szkolenie w Maimonides Medical Center oraz zdała egzamin specjalizacyjny z pediatrii. W 2001 roku rozpoczęła pracę w przychodni dziecięcej na Greenpoincie, Brooklyn, należącej do szpitala Maimonides Medical Center. Od 2003 roku prowadzi prywatną praktykę pediatryczną.

Dr Lesicka brała udzial w badaniach naukowych prowadzonych przez Oddział Gastroenterologiczny w Maimonides Medical Center. Zaprezentowała też Plakat Naukowy na 38 corocznym zjeździe Infectious Diseases Society of America. Jest autorką artykułów opublikowanych w licznych magazynach medycznych poświęconych pediatrii. Jest członkiem stowarzyszeń medycznych: American Academy of Pediatrics i American Medical Association. Posiada uprawnienia do wykonywania praktyki lekarskiej w szpitalu: Maimonides Medical Center.

Dr Hanna Lesicka lubi podróżować oraz pielęgnować kwiaty. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie, ponieważ jest dla niej najważniejsza.

“Dr Hanna Lesicka została wyróżniona przez National Committee for Quality Assurance (NCQA) za spełnienie wszystkich wymagań Patient Centered Medical Home (PCMH), który jest nowym trendem w służbie zdrowia zapewniającym pacjentom jak najlepszą opiekę zdrowotną.”