small 1

PATIENT
INFO

RECOMMENDED
VACCINATIONS

PATIENT
PORTAL

KONTAKT


O NAS

KID TESTED
MOTHER APPROVED
PEDIATRICIAN IN GREENPOINT - BROOKLYN

Witamy

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego prywatnego gabinetu pediatrycznego. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej opieki lekarskiej w przyjaznej dzieciom atmosferze. Przyjmujemy pacjentów od dnia urodzenia do 21 roku życia. Staramy się aby zarówno chore wizyty jak i wizyty zdrowego dziecka były bezbolesne i bezstresowe.

Nasza poczekalnia wyposażona jest w telewizor na którym cały czas wyświetlane są lubiane przez dzieci bajki, znajdują się w niej również różnorodne książki i zabawki.

Nasi pacjenci są dla nas najważniejsi, dlatego też staramy się, aby czas oczekiwania na lekarza był bardzo krótki. Udostępniamy darmowe próbki niektórych lekarstw, jak i materiały edukacyjne.

NOTICE OF PRIVACY PRACTICES (pobierz dokument)

http://www.hhs.gov/ocr/privacy/hipaa/understanding/consumers/noticepp.html

W OSTRYCH PRZYPADKACH:

W przypadkach zagrażających życiu, prosimy najpierw dzwonić pod numer telefonu 911. Gdy sytuacja jest pod kontrolą, prosimy dzwonić do gabinetu pod numer telefonu 718-349-2442, po godzinach pracy: 917-533-0793. W przypadku podejrzenia o zatrucie należy dzwonić do NYC Poison Control Center pod numer 800-822-1222 a następnie do naszego gabinetu. Jeśli potrzebujesz pilnej porady lekarskiej prosimy dzwonić do gabinetu pod numer telefonu 718-349-2442, po godzinach pracy: 917-533-0793. Prosimy o pozostawienie wiadomości z nazwiskiem i numerem telefonu, a lekarz oddzwoni do Państwa najszybciej jak jest to możliwe.